• hram.zp@gmail.com
  • (061) 270-44-60

Протестантські церкви Запоріжжя стоять у виломі за Україну

"Будьте тривалі у молитві і пильнуйте з подякою в ній!" (До Колосян 4:2)


З 24 вересня по 1 жовтня 2017 християнські протестантські церкви Запоріжжя та Запорізької області приєдналися до Всеукраїнського цілорічного (01.01.-31.12.2017) марафону посту і молитви, присвяченому 500-річчю Реформації.
Реформацію у Європі протестанти святкують щороку, пам’ятаючи про 31 жовтня 1517 р., коли Мартін Лютер розіслав 95 тез місцевим єпископам Римо-католицької церкви, щоб вони виступили проти індульгенцій. Ці тези він прибив до дверей церкви у Віттенберзі. З цієї події у світі розпочався реформацький рух. У 2017-му вперше в Україні Реформацію відзначать на державному рівні відповідно наказу Президента.
З початком війскових дій в Україні з 2014-го у Запоріжжі напроти облдержадміністрації щонеділі з 18.00 до 20.00 діє молитовний майданчик, який збирає на молитву за нашу країну усіх бажаючих.
Андрей Ярмохин, старший пастор церкви «Сіон», координатор Всеукраїнського молитовного марафону у Запорізькій області, організатор Запорізького молитовного майданчику (2014-2017):
- Вважаю, що сьогодні об’єднання суспільства є основним, щоб до нашої країни прийшов мир. І починається об’єднання суспільства з об’ єднання Церкви (тобто єднання віруючих як храмів Божих у молитві-ред.), коли Церква, яка іменується йменням Ісуса Христа, яка є Його Тілом на цій землі, збирається разом, ми залишаємо наші конфесійні особливості та ми погоджуємося разом молитися про волю Божу, стверджувати Слово Боже, розповсюджувати Царство Боже. І саме завдяки єднанню та порозумінню віруючих прийде порозуміння і до нашої країни.
У Біблії є чимало порад щодо преображення суспільства у складні часи. Так вже відбулося з Ізраїлем, з країнами Європи та світу. І одним із найпотужніших інструментів, який Господь дає для змін на краще віруючим, є молитва та піст. «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би у виломі (проломі-ред.) перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!» (Єзекіїля, 22:30).
Організатори Марафону (www.r500.ua), спираючись на Святе Письмо, мають надію спільними молитвою та постом здолати мури ворожнечі, розпачу та зневіри в Україні, натомість запалити у серцях та розумі українців любов, мудрість, повагу та мир. Цілі молитовного марафону: реформація сердець українців, реформація церкви України, реформація суспільства і країни згідно виконання Божого Заповіту. Господь почує заступників та преобразить Україну, коли буде явлена сила каяття та молитов усього українського народу, - впевнені пастори протестантських церков Запоріжжя та Запорізької області.
ВОЛОДИМИР ЯСНОГОР, пастор церкви "Святая Троица":
- Ми благословляємо, щоб кожна церква могла проводити усі заходи, пов'язані з Реформацією, з реформацією суспільства, з поверненням людини до віри в живого Бога. Ми блаословляємо сьогодні кожну церкву, кожну громаду, ми благословляємо Твоїм Іменем, щоб усі заходи були проведені на вищому рівні, щоб сьогодні було донесено Слово Євангелія для кожної людини. Щоб кожна людина могла повірити і Ісуса Христа як в свого Спасителя. Ми благословляємо реабілітаційні центри та усіх людей, хто займається ними. Ми благословляємо кожного директора та служителя реабцентру, щоб вони продовжили свою важливу допомогу нужденним з благовіщення. Ми благословляємо Запоріжжя та Запорізьку область, усіх людей, наших гостей і ми молимо, щоб Твоє Слово, Отець, торкнулося усіх сердець!
Андрей Ярмохин, старший пастор церкви «Сіон», координатор Всеукраїнського молитовного марафону у Запорізькій області, організатор Запорізького молитовного майданчику:
- Слава Богу за ту можливість, яка сьогодні є у Церкви України для того, щоб ми могли разом збиратися та молитися, разом бажати, мріяти та закликати Божі зміни до нашої країни. Вже три роки кожної неділі (вже 180 разів!) віруючі Запоріжжя різних конфесій та деномінацій християнства збираються для молитви за Україну на площі перед обласною радою. Ми молимося за Божу милість для утвердження Божого Царства та спасіння людей у нашій країні. Це – велика радість та велика перевага нашого часу. Сьогодні була особлива молитва, коли стартував Всеукраїнський молитовний марафон у Запорізькій області. Він триває впродовж року – 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у 2017-му році. Ми також молимося за зміни в Україні в усіх сферах життя, у керівництві державою, ми молимося за об’єднання віруючих у молитві, за припинення ворожнечі, війни між людьми та між різними конфесіями. Ми будемо передавати наступній області (Хмельницькій 1-8 жовтня 2017-ред.) цю естафету. Запрошую усіх приєднатися до наших молитов, до руху Духа Святого у нашій країні, щоб Україна змінилася, щоб українці змінилися, щоб ми прийшли до єднання, згоди, щоб iм’я Господнє прославилося та Царство Його утвердилося та воля Його виконалася для нашої країни, для нашого народу – в Ім’я Отця, Сина та Святого Духа!
Всеукраїнський молитовний марафон у Запорізькій області триватиме до наступної неділі – 1 жовтня 2017. 1 жовтня запоріжців запрошують на Майдан Героїв, аби разом помолитися за Україну. Контакти координатора: +38 (063) 974-67-00 Андрій Ярмохін, ст. пастор церкви «Сіон» м. Запоріжжя.
НА ФОТО, ВІДЕО: неділя, 24 вересня 2017 – початок Всеукраїнського молитовного марафону у Запорізькій області на молитовному майданчику напроти Запорізької ОДА. Пастори протестантських церков м.Запоріжжя та Запорізької області: Церква Віри Євангельської Запорізької області, «Христос – единственная надежда», «Источник Жизни», «Слово Жизни», «Жизнь с избытком», «Сіон», «Победа», «Ковчег Спасения», «Солнце Правды», Церковь Евангелия, «Исход», «Святая Троица». Капелани та волонтери, представники різних християнських конфесій та деномінацій (О.Олан, К.Ярін, І.Дмитрів, Н.Овчаренко Д.Бабова, О.Гула та ін.).
Матеріал підготовлено у рамках інформаційного позаконфесійного проекту «Запоріжжя Християнське»
Фото, відео: за техн.підтримки Glotov Maxim, церква "Ісход".

https://www.facebook.com/zpchrist
@zpchrist

Протестантські церкви Запоріжжя стоять у виломі за Україну Протестантські церкви Запоріжжя стоять у виломі за Україну

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.