• hram.zp@gmail.com
 • (061) 270-44-60

АНОНС! У Запоріжжі християни різних конфесій поговорять про єдність Церкви

   Напередодні 14 жовтня – християнського свята Покрови Божої Матері, Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня міста Запоріжжя у нашому місті – колисці державності України відбудеться круглий стіл (дискусія) на тему: «Біблія про єдність Церкви». Захід, ініційований та організований Українською Греко-Католицькою Церквою, відбудеться у середу, 11 жовтня 2017 року, у приміщенні ЗОУНБ (просп. Соборний, 142, поверх 1, актова зала). Початок: об 11-00. Вхід – вільний. Запрошуються активна громада та представники християнських церков Запоріжжя, ЗМІ Запоріжжя та України. 

 У круглому столі «Біблія про єдність Церкви» у м. Запоріжжя головними доповідачами будуть:

 ОТЕЦЬ ІГОР РЯБКО, православний священик, завідучавч кафедри теології КПУ м. Запоріжжя, професор;

ОТЕЦЬ ЮРІЙ ЩУРКО, завідувач кафедри Біблійних наук УКУ https://www.facebook.com/KyivCenterofUCU , доктор богослов’я.

Модератор: ОТЕЦЬ Ihor Shaban, голова Комісії УГКЦ сприяння єдності християн, доктор богослов’я.

*О. Георгій Коваленко, на жаль, не зможе приїхати до Запоріжжя .

Все частіше у нашому суспільстві обговорюється генеза та перспектива ідеї Єдиної Помісної Церкви в Україні та набуття українськими Церквами нового канонічного статусу. Нашою метою є спроба розпочати обговорення тематики Єдиної Церкви, виходячи з головних та фундаментальних підстав християнства - тобто з Біблії. Спробуємо відповісти на запитання: чи існують у Святому Письмі тексти щодо єдності Церкви? Чи підтримує Біблія послідовників Ісуса Христа у їхньому бажанні єднатись в одній Церкві? Запрошуємо усіх небайдужих до дискусії!

 Міжконфесійні зустрічі у Запоріжжі проходять за інформаційної підтримки нового проекту #запоріжжя_християнське https://www.facebook.com/zpchrist . Проект "Запоріжжя Християнське" - це інформаційний майданчик, який дає можливість різним християнським помісним церквам розповісти про служіння та добрі справи, які вони роблять для громади міста Запоріжжя, цей проект є місцем для дискусій, але не суперечок, також проект не є майданчиком для об'єднання конфесій (!) Проект інформує про міжконфесійні діалоги.

Інформація про міжконфесійні заходи у Запоріжжі – на сторінці проекту «Запоріжжя Християнське» Запоріжжя Християнське https://www.facebook.com/zpchrist .Ф

АНОНС!        У Запоріжжі християни різних конфесій поговорять про єдність Церкви АНОНС!        У Запоріжжі християни різних конфесій поговорять про єдність Церкви

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.