• hram.zp@gmail.com
  • (061) 270-44-60

АНОНС! Чи можливе Відкрите Православ’я?

Запоріжці шукатимуть відповідь на Покрову - на Козацькій Чайці 

Напередодні християнського свята Покрови Божої Матері, Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня міста Запоріжжя у нашому місті – колисці державності Україні на Козацькій Чайці під час плавання Дніпром пройде бесіда (дискусія) на тему: «Відкрите Православ’я як можливість і як реальність». 

Доповідачі: цікаві священики та прихожани - християни різних конфесій. 

Захід ініційований Відкритим Православним Університетом Святої Софії-Премудрості (ВПУ) м. Київ. Організатори: ГО «Січова допомога»https://www.facebook.com/sichovahelp, проект «Козацька Чайка» http://chayka.zp.ua/ Інформаційна підтримка: позаконфесійний проект «Запоріжжя Християнське» https://www.facebook.com/zpchrist

Дата проведення: Четвер, 12 жовтня 2017. Час: 11.00-12.30.

Адреса: м. Запоріжжя, урочище Сагайдачне, вулиця Скельна, 76 А, Лівий берег. 

До цікавої бесіди та плавання на Чайці запрошуються активна громада та представники християнських церков м. Запоріжжя, ЗМІ м. Запоріжжя та України. Вхід – вільний, але кількість учасників обмежено (до 30 осіб). 

 

«Козацька Чайка» - це амбітний проект, який вдалося реалізувати на славетній Запорозькій Січі лише через 25 років мрій. Відтепер Чайка – символ Запоріжжя та усієї України, це – осучаснена реконструкція традиційного човна запорожців – чорноморців. Офіційний сайт проекту:http://chayka.zp.ua/

 

Нагадаємо, що 11 жовтня 2017 об 11.00 у Запоріжжі у ЗОУНБ (1 поверх) пройде круглий стіл (дискусія) «Біблія про єдність Церкви», ініційований та організований УГКЦ за участі священиків УГКЦ та УПЦ. Лінк анонсу заходу: https://www.facebook.com/events/153470381888176 

Міжконфесійні зустрічі у Запоріжжі проходять за інформаційної підтримки нового проекту #запоріжжя_християнськеhttps://www.facebook.com/zpchrist . Проект "Запоріжжя Християнське" - це інформаційний майданчик, який дає можливість різним християнським помісним церквам розповісти про служіння та добрі справи, які вони роблять для громади міста Запоріжжя, цей проект є місцем для дискусій, але не суперечок, також проект не є майданчиком для об'єднання конфесій (!) Проект інформує про міжконфесійні діалоги.

Контакти: Олена Гула, співорганізаторка бесіди «Відкрите Православ’я» на Козацькій Чайці у Запоріжжі, голова правління ГО «Січова допомога», медіа-експертка проекту «Запоріжжя Християнське» +38 050-0777012,+38 096-3656541, e-mail: neta.house@ukr.net . 

Інформація про міжконфесійні заходи у Запоріжжі – на сторінці проекту «Запоріжжя Християнське» https://www.facebook.com/zpchrist .

АНОНС!     Чи можливе Відкрите Православ’я? АНОНС!     Чи можливе Відкрите Православ’я?

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.